Homemade Mouthwash For $0.02 Per Ounce Make sure to like Living Green and Frugally on Facebook, Shop at Amazon to help support my site and explore our PINTEREST BOARDS for innovative ways you can become self-sufficient. Have you ever seriously thought about what’s in your mouthwash & how easy it might be to make your own? …