«

»

Homemade Mouthwash For $0.02 Per Ounce

Homemade Mouthwash For $0.02 Per Ounce

Homemade Mouthwash For $0.02 Per Ounce

By Andrey_Popov/shutterstock

Make sure to like Living Green and Frugally on Facebook, Shop at Amazon to help support my site and explore our PINTEREST BOARDS  for innovative ways you can become self-sufficient.

Have you ever seriously thought about what’s in your mouthwash & how easy it might be to make your own? Those two questions are exactly why we decided to do this post for you.

OurHomemadeHappiness.com has developed a few fantastic mouthwash recipes including an Orange Spice Mouthwash which costs just $0.03 per ounce and aMinty Mouthwash which costs just $0.02 per ounce. Click the link below if you want to start making you own homemade mouthwash for as low as $0.02 Per Ounce.

Homemade Mouthwash For $0.02 Per Ounce

Send this to a friend